Prenájom zábavných atrakcií pre deti aj dospelých

Nové atrakcie na rok 2023...

Lego šmýkala

lego Super atrakcia ktorá v sebe spája skákací hrad a šmýkalu.

viac o legu...


Tunel - Vláčik

vlacik V tajomnom rozprávkovom svete by chcelo žiť azda každé dieťa... A práve naša NOVINKA 2012 im splní i tie najtajnejšie očakávania. Prežijú 18m dlhú cestu cez tajomný vláčik a tak sa aspoň na okamih prenesú do svojho rozprávkového sveta, v ktorom môžu liezť a skákať. Vo vnútri ich čaká veľa zábavy a trasu vláčikom si budú chcieť určite zopakovať aj viackrát.

viac o vláčiku...


Bangee Dráha

draha Šprint spojený so silou a odvahou ísť dopredu. Áno, to je NOVINKA 2012. Atrakcia pre malých aj veľkých. Upevníme vás na bangee lano a súťaž môže začať. Kto má viac sily? Kto ďalej dobehne, kým ho bangee lano nestiahne späť? Toto musíte zažiť. Atrakcia je pre dvoch hráčov.

viac o bangee dráhe...


Demolačná zóna

vrecbal Chcete zažiť veľa zábavy v skupinke? NOVINKA 2012 – vrecball je atrakciou pre štyroch hráčov. Každý stojí na mäkkom stupienku a gumenou guľou, ktorá visí v strede, sa snaží zhodiť svojho súpera. Heslom je: „Buď chyť guľu, alebo stratíš rovnováhu a vypadneš!“

viac o demolačnej zóne...


MEGA Basketbal

basketbal Zabavte sa pri basketbale, ale nie obyčajnom, ale s MEGA loptou. Neuveríte aké je to zábavné...

viac o basketbale...


Mucha

silomer Nafukovadlo Mucha je obľúbená atrakcia, kde sa pobavia aj prizerajúci. Zábavnú atrakciu mucha tvorí kolmá stena a odrazová plocha od ktorej sa odrazí súťažiaci na stenu. Súťažiaci má na sebe oblečený špeciálny oblek zo suchého zipsu. Súťažiaci, ktorý zostane prilepený na stene v rôznych polohách najvyššie, ten vyhráva.

viac o muche...


Lezecká stena

lezecká stena Nafukovacia lezecká stena - výška je to, čo nám spôsobuje radosť, strach aj vzrušenie. Od nepamäti ľudia radi zdolávajú vrcholy hôr, ktoré sa stávajú pre nich nedostupnými a tak až k Vám jednu horu dovezieme v podobe lezeckej steny. Nafukovacie atrakcie sú celkovo vyhľadávaným druhom atrakcií a práve preto by ste mali zvážiť, či práve nafukovacia lezecká stena nie je to, čo urobí z Vašej akcie podujatie, o ktorom sa bude ešte dlho rozprávať. Nafukovacia lezecká stena je skvelým spestrením na Vaše podujatie alebo je vhodná aj na športové súťaže ako jedna z atraktívnych disciplín. Na lezeckej stene sa zabavia deti aj dospelí.

viac o lezeckej stene...


Ľudský stolný futbal

stolný futbal Zábavná atrakcia, ktorá je imitáciou stolného futbalu s rozdielom, že namiesto figuriek sú na ihrisku ľudia. Pre hráčov je pripravené futbalové ihrisko na ktorom sú pohyblivé rúry o ktoré sú pripevnení hráči, ktorý sa môžu pohybovať iba do strán. Originálna atrakcia pre deti aj dopelých. Rozmery sú 11m x 10m. K prevádzke atrakcie je potrebný el. prívod 220 V.

viac o futbale...


Šmýkalka KAT

šmýkalka Kat Šmýkalka, ktorá svojím jedinečným vzhľadom a veľkosťou už z diaľky priláka malých aj veľkých navštevníkov. Na prvý pohlad prísny kat sa ihneď zmení na milého ochrancu šmýkajúcich sa detí. Táto atrakcia ponúka naraz dve spúšťacie dráhy, takže je vhodná pre väčšie množstvo detí, ako klasické šmýkalky. Svojím nápaditým vzhľadom určite oživí Vaše akcie.

viac o maxi šmýkalke...


Nafukovacie BLUDISKO

nafukovacie_bludisko Ak ste už na Vaších akciách mali všetko, skúste teraz horúcu novinku sezóny: nafukovacie bludisko - labyrint. Táto jedinečná atrakcia je veľmi oblúbená v zahraničí a konečne si ju môžete vyskúšať aj u nás.

viac o bludisku...


Laserová STRELNICA

laserová strelnica Jedinečná príležitosť si bezpečne vyskúšať svoje strelecké schopnosti. Na našej laserovej strelnici si môžete bez zbrojného preukazu alebo poľovného lístka osvedčiť svoj postreh pri „poľovačkách“ na rôzne druhy zveri alebo pri terčovej streľbe. Na výber je celkom 15 rôznych hier - simulujúcich streľbu na presnosť, divoké kačky, pohyblivé terče..

viac o laserovej strelnici...


Gladiátori - nafukovací box

gladiatori Poviete si: „Gladiátori v súčasnosti ?“Tak to nebude žiadna zábava .Ale opak je pravdou ! Adrenalínová atrakcia , vyžadujúca určitú dávku energie, sprevádzanú zábavou a smiechom priťahuje pozornosť každého okoloidúceho. Je to vhodná atrakcia na firemné akcie, športové podujatia , ale i detské dni, kde si dvaja súperi chcú zmerať svoju silu, obratnosť či rýchlosť. Dvaja gladiátori bojujú na vyvýšenom kruhu, za pomoci penových týč. Víťazom sa stáva ten, ktorý prvý zhodí súpera dolu. Táto atrakcia má aj svoju „druhú“ tvár – BOX. Súperi sa zhadzujú zo stredu za pomoci MAXI boxerských rukavíc.

viac o gladiatoroch...

"ATRAKCIE NA AKCIE"

 • Úvod
 • Atrakcie
 • Služby
 • Novinky
 • Fotogaléria
 • Kontakt
 • Všetky práva vyhradené 2005-2014 | Created by (vlado)

 • Úvod
 • Atrakcie
 • Služby
 • Novinky
 • Fotogaléria
 • Kontakt