Prenájom zábavných atrakcií pre deti aj dospelých

Atrakcie z našej ponuky...

Elektrické autíčka

detské autíčka
Každé dieťa túži samé riadiť auto. S nami môžete veľmi ľahko takýto detský sen uskutočniť. Stačí malý okamih a deti môžu zaraz samé riadiť auto, motorku, džíp...

viac o autíčkach...


Skákací hrad DŽUNGLA

skákací hrad
Skákacie hrady sú oddávna veľmi obľúbenou atrakciou medzi deťmi.

viac o hrade Džungľa...


Skákací hrad SAFARI

skákací hrad
Skákacie hrady sú oddávna veľmi obľúbenou atrakciou medzi deťmi.

viac o hrade Safari...


Šmýkalka DINO

nafukovacia šmýkalka
Nafukovacie šmýkalky patria medzi vyhľadávané detské atrakcie. V ponuke máme rozprávkovo motivovanú nafukovaciu šmýkalku DINO.

viac o šmykalke Dino...


Šmýkalka EURO GÓÓL

nafukovacia šmýkalka
Nafukovacie šmýkalky patria medzi vyhľadávané detské atrakcie. Pre športovo motivované deti máme super šmýkalku EURO GÓÓL.

viac o šmýkalke Euro góól...


Maxi šmýkalka KAT

šmýkalka Kat
Šmýkalka, ktorá svojím jedinečným vzhľadom a veľkosťou už z diaľky priláka malých aj veľkých navštevníkov. Na prvý pohľad prísny kat sa ihneď zmení na milého ochrancu šmýkajúcich sa detí. Táto atrakcia ponúka naraz dve spúšťacie dráhy, takže je vhodná na väčšie množstvo detí, ako klasické šmýkalky. Svojím nápaditým vzhľadom určite oživí Vaše akcie.

viac o maxi šmýkalke...


Rodeo býk

rodeo býk
Pre nadšencov rodeo show máme v ponuke divokého rodeo býka, ktorý čaká iba na Vaše skrotenie. Býk je vo westernovom prevedení, tak sa skvele hodí na firemné akcie v štýle country.

viac o rodeo býkovi...


Nafukovacie BLUDISKO

nafukovacie_bludisko
Ak ste už na Vašich akciách mali všetko, skúste teraz horúcu novinku sezóny: nafukovacie bludisko - labyrint. Táto jedinečná atrakcia je veľmi oblúbená v zahraničí a konečne si ju môžete vyskúšať aj u nás.

viac o bludisku...


Laserová STRELNICA

laserová strelnica
Jedinečná príležitosť si bezpečne vyskúšať svoje strelecké schopnosti. Na našej laserovej strelnici si môžete bez zbrojného preukazu alebo poľovného lístka osvedčiť svoj postreh pri „poľovačkách“ na rôzne druhy zveri alebo pri terčovej streľbe. Na výber je celkom 15 rôznych hier - simulujúcich streľbu na presnosť, divoké kačky, pohyblivé terče..

viac o laserovej strelnici...


Bangee futbal

bangee futbal
Zábavná atrakcia na umelom nafukovacom ihrisku. Bangee futbal je určený pre zábavu a šport osôb od 6 do X rokov. Futbalový objekt v suchej verzii môžu využívať naraz dve mužstvá po troch až štyroch hráčoch, ktorí sú fixovaní pomocou gumených lán a tak boj o loptu je o to zaujímavejší.

viac o bangee futbale...

Vodný futbal

vodný futbal
Futbal je určený pre zábavu a šport osôb od 6 do X rokov. Futbalový objekt v mokrej verzii môžu využívať naraz dve mužstvá po štyroch až piatich hráčoch. Sú po členky vo vode, v ktorej sa šmýka a tak boj o loptu je o to zaujímavejší.

viac o vodnom futbale...

Bojovníci SUMO

sumo bojovníci
Zábavná atrakcia sumo. Zabudnite na klasické sumo obleky, máme pre Vás, ako prvý na Slovensku novinku SUMO WARRIOR - SUMO z vesmíru. Suťažiacich vybavíme špecialnými oblekmi, ktoré simulujú obratnosť a pohyblivosť ozajstných sumo zápasníkov. Úlohov súťažiacích je zvaliť súpera na zem, mimo žinienky. Len tu máte možnosť dať nakladačku napríklad aj šéfovi:o)

viac o sumo...


Surf & snowboard simulátor

surf&snowboard
Ak plánujete akciu v zimnom období, máme pre Vás v ponuke snowboard simulátor, na ktorom si môžete vyskúšať Vaše balančné schopnosti. Ak máte radšej párty vedené v teplejšom období, tak vyskúšajte náš surf simulátor a nechajte sa unášať morskými vlnami.

viac o surfe a snowboarde...

Gladiátori – nafukovací box.

gladiatori
Poviete si: „Gladiátori v súčasnosti ? Tak to nebude žiadna zábava. Ale opak je pravdou ! Adrenalínová atrakcia, vyžadujúca určitú dávku energie, sprevádzanú zábavou a smiechom priťahuje pozornosť každého okoloidúceho. Je to vhodná atrakcia na firemné akcie, športové podujatia, ale i detské dni, kde si dvaja súperi chcú zmerať svoju silu, obratnosť či rýchlosť. Dvaja gladiátori bojujú na vyvýšenom kruhu, za pomoci penových týč. Víťazom sa stáva ten, ktorý prvý zhodí súpera dolu. Táto atrakcia má aj svoju „druhú“ tvár – BOX. Súperi sa zhadzujú zo stredu za pomoci MAXI boxerských rukavíc.

viac o gladiátoroch...

"ATRAKCIE NA AKCIE"

 • Úvod
 • Atrakcie
 • Služby
 • Novinky
 • Fotogaléria
 • Kontakt
 • Všetky práva vyhradené 2005-2012 | Created by (vlado)

 • Úvod
 • Atrakcie
 • Služby
 • Novinky
 • Fotogaléria
 • Kontakt